חדשות טובות: לאחר המתנה ממושכת זה הגיע – היום, בשעה 10am זמן פסיפיק, תשיק אדובי את החבילה החדשה CS6, הכוללת גם את פוטושופ CS6.

שחרור חבילת CS6 של אדובי

שחרור חבילת CS6 של אדובי

כמה דברים שיגיעו בגרסה החדשה:

קודם כל, לכל הצלמים מביניכם שעובדים עם לייטרום 4 ישמחו לגלות ש-adobe camera raw החדש כולל בתוכו את אותם שינויים מבורכים שנכללו בגרסא 4 של לייטרום.

Content-Aware Patch – משפחת כלי ה-Content-Aware שהוצגה לראשונה ב-CS5 התרחבה לכלי חדש נוסף – Content-Aware Patch, שנותן לך לבחור לא רק את מה צריך לתקן אלא גם מאיפה לדגום. ובכך מאפשר שליטה רבה יותר.

ממשק משתמש מחודש ומהיר יותר – אדובי הפתיעה עם ממשק משתמש מודרני, בצבעי אפור כהה, שיתאים לעבודה עם לייטרום. מה שיותר מעניין וחשוב בעיניי הוא שהממשק החדש כולל גם מנוע חדש מאחורי הקלעים שמאפשר עבודה מהירה יותר, ומציג תוצאות כמעט מיידיות בשימוש של כלים כמו Liquify, Puppet Warp וקרופ. בעזרת מנוע גרפי חדש שנעזר במעבד הגרפי של המחשב (ובכך מוריד את העומס מהמעבד הראשי).

עבודה עם וידאו גם בגרסה הרגילה – בשורה משמחת נוספת, מהיום כבר לא צריך לקנות Photoshop extended כדי לערוך וידאו, פוטושופ CS6 תגיע עם עריכת וידאו מובנית בגרסה ה'רגילה'.

בנוסף התווספו גם כמה דברים פשוטים יותר שאני באופן אישי חיכיתי להם הרבה זמן, כגון שמירה ברקע ושחזור קבצים מקריסה, ועוד כל מני דברים קטנים שנועדו לזרז את זרם העבודה שלנו בפוטושופ.

 

הנה 6 דברים נוספים בוידאו מבית Julieanne Kost: