מתאים ל:מתחילים / חובבים / מתקדמים /  מקצוענים

קצת חדשות רעות-טובות…
אז עבר כמעט חודש מהפוסט האחרון, אחרי שעד היום פחות או יותר הצלחתי לעמוד בפרסום של פוסט כל שבוע, וזה לא כי נמאס לי לכתוב, ההפך הוא הנכון… כתבתי החודש יותר ממה שכתבתי בכל חודש אחר מתחילת הבלוג, פשוט לא כתבתי לבלוג, כתבתי למגזין קומפוזיציה.

אז איך כל זה קשור לחתולים?

קודם כל כן, קראתם נכון, אתם קוראים את מילותיו של העורך החדש (והירוק במיוחד) של מגזין הצילום המדהים הזה, גם אני עדיין מנסה לעכל את הזכות הענקית הזו שנפלה בחלקי.
ביום בהיר אחד התקשר אליי רועי גליץ, וסיפר לי על הצעה 'שהוא חושב שאני אוהב', ראיון עבודה אחד אחרי זה ואני העורך בפועל של המגזין. כבוד!

אלה, כמובן, החדשות הטובות, החדשות הרעות הן שכל האנרגיה היצירתית שלי מופנית כרגע למגזין, ולכן אני לא מצליח לכתוב לכאן, לבלוג. אז עד שקצת אתאפס על עצמי ואפסיק להשקיע כל שנייה פנויה שיש לי בלכתוב/לחפש חומר/לעשות הגהה/ללמוד איך לערוך מגזין, הבלוג, לצערי הרב, הופך לעדיפות משנית…

עד אז, הבלוג יהפוך להיות "בלוג צילום" במובן המסורתי שלו – פוסטים עם 10-15 תמונות כל אחד, כדי לשתף אותכם (וקצת להשוויץ). והפעם, אסימי, החתולה שאימצנו לאחרונה, שמתרחבת וצומחת בקצב מסחרר- לאחרונה היא התחילה לשמור על הגינה מחתולים פולשים – הם גדלים כל-כך מהר :'-). התמונות צולמו בעיקר עם ה-18-200 וה-50 1.8, והאחרונה צולמה עם עדשה חדשה שקיבלתי אתמול – עדשת 10-20 של סיגמה.

זהו להפעם, אני אשתדל מאד לחזור לפורמט המקורי של הבלוג כמה שיותר מהר. אגב, אתם ממש מוזמנים לעבור על כל הכתבות שהיו עד עכשיו, אני בטוח שתמצאו משהו שיעניין אתכם.

אז הנה התמונות – תספרו לי מה אתם חושבים…

 24 שעות לאימוץ

היצר הרע - סימפטומים ראשוניים

החיים הטובים

דיי דיי תמשיך!

כיף לישון על הספה אחרי שכיבסו את הכיסוי

נראה מי ימצמץ ראשון

מצ'עמם לי

בדיוק בסוף פיהוק

מרוחה על הכרית

יציאה ראשונה לגינה האחורית

אסימי מגוננת על הטריטורריה

ספינקס פליקס


רוצים לדעת מתי מתפרסמת הכתבה הבאה? הוסיפו את האתר לקוראי ה-RSS שלכם או הירשמו באימייל, זה חינם!  ניפגש בקרוב, עד אז תצלמו המון ובעיקר… תהנו!